Čtyřicetiletá historie

Studuj, pochop, vytvoř a použij… Bernard Massing, zakladatel podniku Madislor, pracoval na svých zcela inovačních výrobcích určených pro kosmetický průmysl již od roku 1976.

Jeho vášeň pro vonné esence do saun ho dovedla na počátku devadesátých let až ke vzniku řady Saunafragrance, vyrobené z pečlivě vybraných esenciálních olejů.

Brzy poté začal pracovat na výrobcích pro parní lázně a v roce 1992, po více jak dvouleté práci v laboratoři a po tisících testech a vzorcích, dospěl ke zcela unikátnímu procesu pro mechanické rozptylování esenciálních olejů na vodní bázi. Výsledkem tohoto průzkumu je byla řada Hammamfragrance, která skoncovala se dvěma hlavními problémy produktů doposud používaných v páře:nedostatečná stálost výrobků a díky vysoké viskozitě docházelo k zablokování rozprašovacího systému.

Od uvedení řady Hammamfragrance na trh, významná talasoterapeutická centra, nejluxusnější hotely stejně tak jako další klienti, kteří její výrobky vyzkoušeli, jí zůstali věrní.
Po úspěchu, který Hammamfragrance slavila, si Bernard Massing osvojil tento objevný emulzní proces k získání mléčně bílého základu z esenciálního oleje, který pak využil k výrobě řady vůní pro koupele a balneoterapii.

Před převratným objevem Bernarda Messinga, se používaly koupelové oleje založené na tukovém základu. Díky usazenině, která zůstávala a nevratně ucpávála vstřikovací hubice ve vaně, nebyly dosavadní výrobky pro balneoterapii nejvhodnějším produktem.

Rok 2005 měl zásadní význam pro firmu Camylle, která uvedla na trh svou značku, skládající se z řad Brume de Hammam, Voile de Sauna, Lait de Balnéo, Velours de Spa.

Firma neustále zdokonaluje své výrobky při zachování přírodních esencí a neustále pracuje na vývoji nových produktů pro wellness sektor, relaxaci a rehabilitaci.